ניהול איכות השירות

הדרכות שירות

הדרכות שירות בחברת שאיה הינן הדרכות המותאמות באופן אישי לצרכי הארגון ומבוססות על הבניית תהליכים מוגדרים במתן השירות. הננו מאמינים כי הדרכות המבוססות אך ורק על מיומנויות ותפישה אינן נשארות לאורך זמן, ועל כן אנו מכוונים במקביל להדרכות השירות לחשיבה כיצד יוטמע הנושא לאורך זמן, ומי יהיו המנגנונים שיוודאו יישום בפועל.

הננו רואים בהדרכות השירות כאמצעי ליצירת תחושת WOW אצל נציגי השירות, בציפייה כי עם חוויה זו יוכל ל"הטעין" את הלקוחות להם נותן שירות.

אין ספק כי רבות כבר נאמר, נכתב ונחווה בנושא השירות.  עסק או ארגון שאינו עוסק בשאלות כגון: מהו טיב השירות שאנו נותנים? האם הלקוחות יבחרו בנו שוב? , בעצם מאבד את זכות קיומו בעולם הצרכנות.

ככל שהעולם מתקדם, התחרות על ליבו של הלקוח הולכת וגדלה. אינסוף האפשרויות בעידן הדיגיטלי, והקלות בתזוזה מנותן שירות אחד למשנהו, הפך את השוק לפתוח, דינמי וסוער.

אם כן, מהו הדבר היציב בתוך הכאוס הזה?

אנו טוענים כי הדבר שנשאר יציב הוא עצם קיומו של הרגש כמשפיע עיקרי בלקיחת ההחלטה של הלקוח.

לפיכך, הדרכות השירות של שאיה ממקדות את המבט והדיון בנושא הרגש של הלקוח ונותן מענה לשאלות כגון: כיצד אנו יכולים לעורר רגש? להשפיע עליו? כיצד אנו יכולים לעשות את זה שוב ושוב בתפקיד הדורש מאיתנו להיות מניעים ומשפיעים לאורך זמן? ועוד…

חשוב לציין, איננו דוגלים במניפולציות רגשיות, אלא באותנטיות הנובעות מרצון אמיתי לסייע למקבל השירות. ומה יוצא לנותן השירות מזה? – עבודה עם מהות ותחושת סיפוק מהיכולת להטיב עם הזולת.

אנשי השירות נדרשים להיות הפנים המחייכות של הארגון, משימה מאתגרת אשר עלולה לעיתים אף להיות מתישה, ולפיכך – אתם מוזמנים לדבר על זה….